Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Austrija

Rok prijave:

  • My Fides - Agencija za zapošljavanje

Opis posla

U potrazi ste za sezonskim poslom u Austriji? Imate radnog iskustva kao recepcionar/ka?

Nudimo Vam zaposlenje u hotelu s 4* u mjestu Lermoos u Tirolu s početkom rada 09.05.2024.

Uvjeti

- odlično znanje njemačkog jezika
- minimalno 2 godine radnog iskustva u hotelu s 4* na traženoj poziciji

Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- sezonsko zaposlenje u toku ljetne sezone
- mjesečna netto plaća 2000 eura netto
- besplatan smještaj u jednokrevetnoj sobi sa kupaonicom (samostalan smještaj)
- osigurani besplatni obroci
- besplatno korištenje teretane i wellnesa u hotelu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2000 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Inozemstvo

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).