Pošalji prijatelju

Radnik u skladištu (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Opis posla

- utovarivanje, istovarivanje i vršenje pretovara robe
- zaprimanje robe uz kvalitativnu i kvantitativnu analizu artikala
- komisioniranje robe po izlaznim nalozima
- kontroliranje komisionirane robe
- briga o čistoći skladišnog prostora i odlaganje otpada na predviđena mjesta

Mjesto rada: Strojarska cesta 9c, Sesvete.

Uvjeti

- minimalno SSS
- uslužnost i ljubaznost
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- sposobnost samostalnog rada i rada u timu
- znanje rada u Microsoft Office-u
- položen ispit za rukovanje viličarom je prednost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor o radu na puno radno vrijeme
- atraktivna primanja
- strukturirano uvođenje u posao
- ugodnu radnu okolinu i podršku kolega

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).