Pošalji prijatelju

Projektant fotonaponskih elektrana (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • INOVAPRO društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje, inženjering i konzalting
  • Adresa: Radobiljska cesta 19A, 21250 Šestanovac
  • Web: http://www.inovapro.hr

Opis posla

Tražimo odgovornu i motiviranu osobu s iskustvom koja bi se pridružila našem timu na radnom mjestu projektanta fotonaponskih elektrana (m/ž).
Kombinacija rada u uredu i na terenu.

Odgovornosti:
- projektiranje fotonaponskih elektrana optimizacija sustava fotonaponskih elektrana
- projektiranje i primjena elektrotehničkih mjera povećanja energetske učinkovitosti
- vođenje i nadzor projekta kroz sve faze izvođenja
- organizacija i nadzor puštanja u rad elektro-upravljačkih ormara i sunčanih elektrana
- komunikacija sa dobavljačima, poslovnim partnerima i klijentima
- ispunjavanje zadanih rokova i planova
- rad u timu
- organiziranost i dokumentiranost procesa rada

Uvjeti

- diplomirani inženjer elektrotehnike, prednost upis u Imenik ovlaštenih inženjera elektrotehnike
- trogodišnje radno iskustvo u projektiranju solarnih elektrana
- trogodišnje iskustvo u izvođenju i nadzoru solarnih elektrana
- visoka razina odgovornosti prema radu
- urednost i preciznost u radu
- samostalnost u radu
- timski duh

Što nudimo

- rad u pozitivnom radnom okruženju sa sigurnim i stimulativnim primanjima
- službeno vozilo ili naknadu za prijevoz
- stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).