Pošalji prijatelju

Nail tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Luna Beauty Studio svojim dugogodišnjim iskustvom pruža usluge manikura i pedikure te pruža svojim zaposlenicima ugodan ambijent i atmosferu.
Nudimo stimulativna primanja,uredni u plaćanju svojih obveza.

Opis posla

Zapošljavamo Nail tehničara sa znanjem izrade geliranja noktiju, trajnog laka i estetske pedikure.

Uvjeti

Zbog povećanog obujma posla potrebno je znanje i iskustvo u izradi noktiju i samostalnost u radu, komunikaciji sa klijentima.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 540 0090

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

1-3

Što nudimo

- mogućnost rada na 4, 6 ili 8 sati dnevno
- rad na određeno vrijeme
- rad na neodređeno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).