Pošalji prijatelju

Pediker (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Salon ljepote Hypnotic, obrt za usluge, vl. Marina Ivoš

Opis posla

Ukoliko tražite posao u struci ili poznajete nekoga, uputite se na naša vrata.

Salon ljepote Hypnotic u Dobojskoj, blizu Trešnjevačkog placa traži osobu za rad pedikure, trajnog laka i geliranja.

Uvjeti

Tražimo jednu osobu sa stručnim i praktičnim znanjem u području pedikure, trajnog laka i geliranja.

Što nudimo

Bez obzira na odredbe ugovora, želimo unaprijed reći da osoba koja bi se zaposlila kod nas, moći će koristiti ljetni godišnji odmor, te joj to nikako ne želimo oduzeti.

Svatko tko traži salon u kojem može napredovati, iskazati svoje znanje i kome je važno da se cijeni trud, dobrodošao je.

Važno nam je međusobno poštovanje, poštovanje pravila firme kao i protokola rada te da se klijenti stave na prvo mjesto, odnosno njihovo zadovoljstvo.

Ovisno o znanju i iskustvu dogovaramo uvijete i plaću. Budite slobodni se javiti i preispitati.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).