Pošalji prijatelju

Agent u odjelu telefonske prodaje (m/ž)

Osijek, Zagreb

Rok prijave:

  • PrimeShop360 d.o.o.
  • Adresa: Ulica Hrvatske Republike 17B, 31000 Osijek

PrimeShop360 kompanija posluje u 15 zemalja diljem Europe, a na području RH posluje već više od 4 godine. Krajem prošle godine otvoreni su novi uredi u Osijeku i Zagrebu te već sada imamo snažan i perspektivan tim koji se konstantno širi i raste.

Opis posla

Novootvoreni call centar u svrhu širenja svog tima zapošljava agente na odjelu telemarketinga u Osijeku i Zagrebu, s ciljem poboljšanja kvalitete usluge i jačanja odnosa sa postojećim kupcima.

Uvjeti

- izražene komunikacijske i pregovaračke vještine
- sklonost timskom radu
- proaktivnost i spremnost na daljnje učenje
- osnove poznavanja rada na računalu
- snalažljivost i samostalnost u radu
- poželjno iskustvo u prodaji

Što nudimo

- rad u perspektivnoj regionalnoj kompaniji sa razvijenim brendovima
- izuzetno motivirajuća, iznadprosječna stimulativna primanja na dnevnoj, tjednoj i mjesečnoj razini
- dodatak na plaću (minuli rad + prijevoz)
- periodični rast plaće
- tjedan dana obuke i treninga uz vrhunskog stručnjaka sa višegodišnjim prodajnim iskustvom
- energična i pozitivna atmosfera
- mogućnost napredovanja unutar tima
- maksimalna potpora u održavanju sklada privatnog i poslovnog života
- rad iz novo opremljenih i modernih ureda
- rad od ponedjeljka do petka, bez drugih smjena i vikenda
- čvrsti i kvalitetni međuljudski odnosi
- službeni laptop i oprema za rad
- mogućnost rada od kuće

Postanite dio našeg tim, prijavite se, dođite na intervju i upoznajte ekipu. Pošaljite svoj životopis putem linka za prijavu.

Veselimo se budućoj suradnji!

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).