Pošalji prijatelju

Djelatnik na benzinskoj postaji (m/ž)

Cernik

Rok prijave:

  • DMG BENZ d.o.o.
  • Adresa: Zdenac 43, 47264 Tounj

Tvrtka DMG BENZ d.o.o. upravlja poslovanjem na INA benzinskoj postaji.

Opis posla

- aktivna uloga u prodaji robe iz asortimana benzinske postaje
- aktivna uloga u pripremi i posluživanju ugostiteljske ponude
- zaprimanje robe, kontrola ispravnosti i skladištenje iste
- održavanje čistoće radnog mjesta

Benzinska postaja se nalazi pored mjesta Čavle na autocesti u pravcu Zagreba, prije naplatnih kućica Grobnik.

Uvjeti

- komunikativnost
- ljubaznost

Posao zahtjeva korištenje vlastitog vozila (za dolazak na posao).

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- rad u dvanaestosatnim smjenama (12:00-24:00, 12:00-48:00)
- mogućnost napredovanja
- isplata prigodnih nagrada (božićnica, uskrsnica)
- stimulativno nagrađivanje (kvartalne nagrade s obzirom na uspješnost poslovanja)
- loyalty kartica s pogodnostima za zaposlenike (popusti na gastro i ostalu ponudu)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).