Pošalji prijatelju

Skladištar u centralnom skladištu (ž/m)

Zagreb

Rok prijave:

Emmezeta je regionalni lider u maloprodaji namještaja, dekoracija, pokućstva, elektronike, bijele tehnike i malih kućanskih aparata – drugim riječima, mi smo specijalist za uređenje doma. Trgovački smo lanac s 11 prodajnih centara u Zagrebu, Osijeku, Splitu, Rijeci, Slavonskom Brodu, Varaždinu, Puli, Dubrovniku i Zadru te online trgovinom koja dostavlja na području čitave Hrvatske.

Na hrvatskom tržištu prisutni smo od 1999. godine. Naši su počeci vezani za talijanski kapital, od 2002. godine bili smo u vlasništvu francuske korporacije CONFORAMA, a od rujna 2021. g. sastavni smo dio grupacije u vlasništvu poljskog lanca Merkury Market koji posluje u šezdesetak prodajnih centara u Poljskoj, Slovačkoj, Češkoj i Hrvatskoj te 6 online trgovina.

Svjesni važnosti ljudskih potencijala u našem svakodnevnom poslovanju, vodimo iznimnu brigu o kreiranju zdravog odnosa sa svojim zaposlenicima te o njihovom kontinuiranom razvoju. Pridruži nam se i budi dio naše međunarodne priče.

Idealan kandidat/kandidatkinja organiziran/na je i dinamičan/na, a u isto je vrijeme spreman/na na suradnju i komunikaciju unutar odjela i cijele organizacije.

Opis posla

Glavni zadaci i odgovornosti:
- zaprimanje, skladištenje, izdavanje i ukrcaj robe uz vođenje potrebne dokumentacije
- vođenje evidencije i izvještavanje o zalihama
- označavanje i kontrola lokacija
- održavanje čistoće i urednosti skladišta
- drugi poslovi u svezi svog djelokruga rada prema potrebi i nalogu

Mjesto rada: Zagreb (Radnička).

Uvjeti

- osnovno poznavanje rada na računalu
- obavezno radno iskustvo (rad na sličnim/istim pozicijama)
- razvijene komunikacijske vještine
- otvorenost, ljubaznost i spremnost za suradnju
- savjestan i odgovoran pristup radu
- samoinicijativnost i usmjerenost na rezultate

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- mentorstvo pri uvođenju u posao uz samostalnost u radu
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- sufinanciranje troškova prijevoza i prehrane
- prigodne novčane nagrade i potpore
- dodatno plaćen rad nedjeljom
- motivirajuću i ugodnu atmosferu

Ako se prepoznaješ u elementima našeg oglasa i želiš saznati više o poslu, daj nam priliku da se upoznamo. Pošalji nam svoj životopis. Veselimo se Tvojoj prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).