Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Rakov Potok

Rok prijave:

  • ND Locularis j.d.o.o. za računovodstvene poslove i savjetovanje
  • Adresa: Okićka cesta 33, 10436 Rakov Potok
  • Web: https://www.nd-locularis.hr/

ND Locularis je tvrtka koja se bavi uslugama knjigovodstva i poslovnog savjetovanja tvrtkama, obrtnicima, građanima, te kontrolingom i internom revizijom.

Vrijednost tvrtke je iskustvo i znanje.

Tim smo koji traži osobu koja će se karakterno uklopiti sa voljom za rad i učenje novih stvari, uz pozitivno i vedro okruženje.

Nalazimo se 15 minuta vožnje od King Crossa prema zapadu u Rakovom Potoku.

Opis posla

Traži se samostalni knjigovođa; osoba koji je u stanju voditi procese klijenata od knjiženja do završnih računa, uključivo i komplekse izvještaje.

Opis posla knjigovođe seniora:
- samostalno vođenje računovodstva za povjerene klijente (od knjiženja do završnih računa), uključivo i komunikacija te briga o poreznom aspektu klijenta (PDV, predujmovi i sl.)
- izrada specijaliziranih izvještaja ovisno o potrebama klijenta
- praćenje zakonodavstva u području računovodstva
- knjiženje ulaznih i izlaznih računa, salda konta kupaca i dobavljača
- knjiženje bankovnih izvoda
- blagajničko poslovanje, izrada i knjiženje putnih naloga
- obračun plaće, prijave i odjave radnika na HZMO
- ostali računovodstveni i administrativni poslovi

Uvjeti

- iskustvo od 5 godina na više
- poznavanje MS Office aplikacija
- točnost, ažurnost, pouzdanost, samostalnost, odgovornost
- znanje rada u Synesis programu
- znanje rada u Pantheon programu
- osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu poželjno, ali nije uvjet
- poželjno iskustvo rada u knjigovodstvenom servisu

Naglasak ne stavljamo na titule i fakultetsko obrazovanje, već na želju osobe za radom i stjecanjem znanja.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, Pantheon, Synesis

Što nudimo

- stalni radni odnos na neodređeno vrijeme, sve ostalo po dogovoru ovisno razini znanja kandidata

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).