Pošalji prijatelju

Kozmetičar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Kozmetički salon Leonis (FITIVA j.d.o.o.)
  • Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 36a, 10020 Novi Zagreb

Salon nudi usluge tretmana i čišćenja lica, depilacije, manikuru i trajni lak. Radna atmosfera je ugodna i topla.

Opis posla

Tražimo školovanu, odgovornu, ljubaznu i komunikativnu osobu za rad na poziciji kozmetičarke sa znanjem tretmana lica, trajnog laka i depilacije.

Uvjeti

- završena trogodišnja ili četverogodišnja škola za zanimanje kozmetičar
- minimalno radno iskustvo - 2 godina
- potrebne su komunikacijske vještine te suradnja sa ostalim djelatnicima
- obavezno poznavanje trajnog laka i depilacije, a poželjno je dodatno znati tretmane lica i mehaničko čišćenje lica

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- puno radno vrijeme
- rad u smjenama
- slobodna svaka druga subota
- ugodna radna atmosfera
- bonusi na ostvareni prihod
- mogućnost stručnog usavršavanja vezano uz tretmane lica i na ostalim područjima rada

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).