Pošalji prijatelju

Viši voditelj projekta - senior project manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AVIANO consulting d.o.o.

Opis posla

Tražimo pouzdanu osobu s iskustvom u izradi projektnih prijedloga i provedbi projekata financiranih iz EU fondova.

Opis posla:
- priprema i provedba EU projekata
- analiza prihvatljivosti prijavitelja za natječaje
- izrada prijavnog obrasca, investicijske studije/poslovnog plana te ostale popratne dokumentacije za prijavu projekata
- provedba postupaka nabave za neobveznike zakona o javnoj nabavi, NOJN
- izrada i prikupljanje dokumentacije vezano uz različite faze provedbe projekata (evidencije, izvješća, zapisnici, dokumentacija vezana za provedbu postupaka nabave i izvršenje sklopljenih ugovora o nabavi te ostala relevantna dokumentacija…)
- izrada Zahtjeva za nadoknadom sredstava, ZNS
- pomoć klijentima u snalaženju sa složenim zahtjevima usklađenosti te pridržavanja EU propisa i smjernica tijekom životnog ciklusa projekta
- komunikacija i suradnja s klijentima te nadležnim tijelima

Uvjeti

- VSS (prednost: financije, računovodstvo, analiza i poslovno planiranje)
- 2 i više godina relevantnog radnog iskustva
- napredno znanje MS office paketa
- sposobnost jasnog i konciznog pismenog i usmenog izražavanja na hrvatskom i engleskom jeziku
- sposobnost analitičkog razmišljanja i naprednog istraživanja
- poznavanje sustava državnih potpora i potpora male vrijednosti - prednost
- pedantnost, sistematičnost i poznavanje rokova
- certifikat iz javne nabave - prednost
- samostalnost u radu
- visoka razina pismenosti i odlične komunikacijske sposobnosti

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vještine:

Word, Excel, Internet, MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).