Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Pula, Zagreb, Rijeka, Zaprešić

Rok prijave:

  • S. OLIVER HR d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Branimirova 28, 10040 Zagreb

Godine 1969. osnivač i vlasnik kompanije Bernd Freier otvorio je svoju prvu prodavaonicu u Wurzburgu pod imenom "Sir Oliver" u Herrnstrasse 5. Ime Sir Oliver izabrano je po romanu junaka Olivera Twista, a kasnije je promijenjeno u s.Oliver.

Za nekoliko desetljeća s.Oliver grupa se razvila u jednu od vodećih europskih modnih kompanija. Danas s.Oliver grupa zapošljava oko 5.100 ljudi. Osim brandova s.Oliver i Q/S koje je dizajnirao, portfoliju kompanije pripadaju i Comma, LIEBESKIND BERLIN i COPENHAGEN STUDIOS.

Opis posla

- prezentacija i prodaja robe u skladu s principima koncerna S. Oliver
- proaktivno savjetovanje kupaca
- odgovornost za zaprimanje, izlaganje i prodaju robe
- sudjelovanje u inventuri

Uvjeti

- poželjno radno iskustvo u maloprodaji tekstila
- modna osvještenost
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- organizacijske sposobnosti
- proaktivan pristup prodaji

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativno nagrađivanje
- rad u pozitivnom radnom okruženju
- raznovrsne mogućnosti kontinuiranog razvoja
- interne i eksterne edukacije
- rad u modernom, stabilnom i perspektivnom koncernu
- mogućnost napredovanja
- naknada za topli obrok
- jubilarne nagrade
- božićnica
- božićni poklon za djecu
- regres
- slobodan dan roditelja prvašića na prvi dan škole
- dar za rođenje djeteta
- dodatak za minuli rad
- plaćanje prijevoza po mjestu stanovanja (puni iznos prijevoza)
- uvećanje satnice za rad nedjeljom u iznosu od 100%

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).