Pošalji prijatelju

Građevinski poslovođa / voditelj radova (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

Tvrtka MAR d.o.o. osnovana je 1993. godine. Bavimo se radovima u građevinarstvu, prvenstveno u području niskogradnje i sanacija.

Opis posla

Vaš zadatak:
- upravljanje, organizacija i vođenje gradilišta

Rad na gradilištima na području Hrvatske.

Uvjeti

Vaš profil i osobine:
- srednja škola ili viša stručna sprema, građevinski tehničar/voditelj radova/građenja
- dobre komunikacijske vještine i usmjerenost timskom radu
- preciznost, sistematičnost, organiziranost, samostalnost u radu
- poznavanje: Word, Excel, Outlook, AutoCAD

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, AutoCAD

Što nudimo

- stalan i dinamičan posao
- iskustvo u uspješnoj građevinskoj firmi
- redovita i stimulativna primanja
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
- službeni automobil, mobitel
- vrsta zaposlenja: probni rad na određeno vrijeme, stalni radni odnos

Pozivamo sve zainteresirane da pošalju zamolbe sa životopisom i opisom dosadašnjeg rada putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).