Pošalji prijatelju

Šivač / Šivačica - Krojač / Krojačica

Pula

Rok prijave:

  • ERI - MAR d.o.o. trgovina zaštitnom radnom odjećom i priborom

Opis posla

Šivanje radne odjeće.

Uvjeti

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

2

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- radno vrijeme: od ponedjeljka do petka od 07:00 do 15:00 sati
- vikendi su neradni

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti osobnim dolaskom.
Valica 12, 52100 Pula (Pola)
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).