Pošalji prijatelju

Zaštitar manipulant za prijevoz novca (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • FINA gotovinski servisi d.o.o.

FINA gotovinski servisi d.o.o. najveća je tvrtka sigurnog prijevoza vrijednosnih pošiljki u Republici Hrvatskoj specijalizirana za poslovanje s gotovim novcem i ostalim vrijednostima. Poštujući zakonske propise i zahtjeve osiguravajućih kuća i sve potrebe svojih klijenta vodeća smo tvrtka za pružanje usluga sigurnog prijevoza vrijednosnih pošiljki.

Trenutno zapošljavamo preko 800 djelatnika, a za pojačanje tima tražimo:

Mjesto rada:

  • Rijeka

Opis poslova:

  • poslovi tjelesne zaštite osoba i imovine, pratnje i osiguranja vrijednosnih pošiljki u prijevozu
  • manipulira različitim vrijednosnim pošiljkama
  • poslovi upravljanja specijalnim oklopnim vozilom

Uvjeti:

  • komunikacijske vještine
  • potrebna zaštitarska licenca
  • SSS
  • spremnost na smjenski i terenski rad
  • vozački ispit B i/ili C kategorije

Što nudimo:

  • izazovan i odgovoran posao
  • stručno usavršavanje tijekom rada
  • osiguran smještaj za radnike koji dolaze iz drugih dijelova Hrvatske
  • naknada za rad na terenu
  • jednokratna naknada za troškove transporta od mjesta stanovanja do Rijeke i obrnuto
  • rad u 1. smjeni, nedjelje i blagdani neradni, svaka druga subota radna
  • Kolektivni ugovor koji regulira:
    • uvećanje osnovice plaće za minuli rad
    • naknadu za prijevoz i topli obrok
    • božićnicu, regres
    • poklon kartica za Uskrs
    • dar za djecu do 12. g. starosti
    • jubilarne nagrade
    • jednokratne pomoći
    • sistematski pregled
    • godišnji odmor do 30 dana
    • uvećanje koeficijenta za rad u posebnim okolnostima
    • nagrada zaposlenicima za uspješno poslovanje

Pošaljite nam svoju prijavu s povjerenjem putem linka za prijavu do 18.05.2024.

Čekamo Vas!

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).