Pošalji prijatelju

Operater u automat klubu (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • MAD društvo s ograničenom odgovornošću za igre na sreću na automatima
  • Adresa: Žabica 1, 51000 Rijeka

Maxbet automat klub u Hrvatskoj ima tradiciju poslovanja dužu od 20 godina. Prvi automat klubovi radili su kao filijale kompanija H-Club D.O.O. i Mad D.O.O.. Međutim, 2004. godine postali su dio Maxbet grupacije. Deset godina kasnije, Maxbet dobiva licencu i postaje brend s punim pravima u okviru djelatnosti priređivanja igara na sreću.

Danas, ova grupacija u našoj zemlji posluje na više od 10 lokacija i ima preko 100 zaposlenika. Sva Maxbet casina i automat klubovi su opremljeni najsuvremenijim aparatima i igrama dostupnim i kod drugih vodećih brendova u kockarskoj industriji.

Opis posla

- uplate/isplate igračima
- briga o klubu i igračima

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).