Pošalji prijatelju

Asistent u poreznom savjetovanju (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TP Prime d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 80 - Zagrebtower, 10000 Zagreb
  • Web: https://tpprime.hr/

Unutar grupe poduzeća koja pruža usluge revizije, računovodstva, poreznog i poslovnog savjetovanja, ured smo koji pruža usluge poreznog savjetovanja. Naš tim čine stručnjaci na području poreza, računovodstva i financija, uključujući stručnjake koji su stekli međunarodno priznatu kvalifikaciju Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Ako ste analitičkog uma, skloni istraživanju i privlače Vas porezi i savjetovanje, rad u ugodnom i mladom, ali profesionalnom timu prijavite se na naš natječaj.

Opis posla

- asistencija pri pregledu i izradi poreznih prijava
- sudjelovanje u provođenju due diligence projekata
- priprema savjeta iz područja poreza
- analiza poreznih propisa
- priprema odgovora na svakodnevne upite klijenata
- praćenje promjena porezne i slične legislative

Uvjeti

- visoka stručna sprema, ekonomskog ili srodnog usmjerenja
- 1 godina relevantnog iskustva
- znatiželja koja potiče osobni razvoj i širenje vlastitog znanja
- odgovornost, točnost i preciznost u radu
- samoinicijativnost i samostalnost
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- odlično poznavanje MS Office-a

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- odličnu priliku za stjecanje širokog znanja u poreznom i poslovnom savjetovanju
- ACCA
- intenzivno učenje uz individualan pristup
- otvorene mogućnosti napredovanja u znanju, odgovornostima i ulozi unutar tima
- rad u timu s odličnim međuljudskim odnosima
- 100% plaćene dane bolovanja od strane poslodavca
- bonusi za postignuća, božićni bonusi
- godišnji sistematski pregled
- nagrada za rođenje djeteta
- nagrađivanje godina lojalnosti
- kava, čaj, voće i grickalice i zajednički doručak petkom
- organizacija radnog vremena za skraćeni rad petkom

Prijavom na natječaj pristajete da se Vaši osobni podaci obrađuju u svrhu izbora kandidata za oglašeno radno mjesto te da se čuvaju u bazi sljedećih 12 mjeseci. Ukoliko s time niste suglasni, molimo da to posebno naglasite u vašoj prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).