Pošalji prijatelju

Office assistent (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TP Prime d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 80 - Zagrebtower, 10000 Zagreb
  • Web: https://tpprime.hr/

Mi smo grupa poduzeća koja pruža usluge revizije, računovodstva, poreznog i poslovnog savjetovanja. Naš tim čine stručnjaci na području računovodstva, poreza i financija. Kako bismo mogli biti izvrsni u onome što radimo i kako bi naši poslovni procesi tekli glatko, trebamo i tvoju pomoć! Bit ćeš naša glavna osoba od povjerenja. Ako znaš dobro raditi s brojevima, ali i s ljudima, uživaš u administraciji, organizirana si osoba i voliš unositi red tamo gdje je potrebno, privlači te rad u ugodnom i mladom, ali profesionalnom timu, prijavi se na naš natječaj.

Opis posla

Briga o uredu, djelatnicima, klijentima i poslovnim procesima.

Poslovi jednog office assistenta se neprestano mijenjaju i kod rada na ovoj poziciji nijedan dan nije isti.

Najvažniji zadaci su slijedeći:
- administrativni i uredski poslovi te opća koordinacija rada ureda i organiziranosti poslovnog prostora
- priprema ugovora i ponuda o poslovnoj suradnji s klijentima
- izrada izlaznih računa
- komunikacija s klijentima, dobavljačima i informatičarima
- komunikacija i koordinacija s tehničkom službom poslovne zgrade

Vjerojatno najbitnije jest da uvijek imamo kave, keksa, sladoleda i voća te da svojom energijom i entuzijazmom doprineseš pozitivnoj atmosferi u uredu.

Uvjeti

- dobro funkcioniraš u dinamičnoj okolini s različitim profilima ljudi
- odgovorna si i pouzdana osoba, spremna na svakodnevno savladavanje novih izazova
- imaš izražene organizacijske i analitičke vještine te smisao za detalje
- dobro koristiš engleski jezik u govoru i pismu
- imaš iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
- proaktivna si i kreativna osoba — znamo da nismo savršeni i uvijek tražimo ideje kako da postanemo bolji, proaktivniji i organiziraniji.
- i najbitnije, voliš ljude — kooperativna si osoba, motivira te rješavanje problema i uživaš u spoznaji da je baš tvoj rad osigurao ugodnu radnu atmosferu
- upoznatost sa Zakonom o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma te Općom uredbom o zaštiti podataka je prednost (GDPR)

Stručna sprema: ne tražimo diplomu, nego vrednujemo znanje, motiviranost i proaktivnost. Senioritet određujemo prema razini predznanja, iskustva i pristupu poslu.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz ugovaranje probnog roka
- motivirajuće i prijateljsko radno okruženje koje potiče i cijeni profesionalni rast i razvoj
- rad u timu s odličnim međuljudskim odnosima
- 100% plaćene dane bolovanja od strane poslodavca
- božićni bonusi
- godišnji sistematski pregled
- nagrada za rođenje djeteta
- nagrađivanje godina lojalnosti
- kava, čaj, voće i grickalice i zajednički doručak petkom
- organizacija radnog vremena za skraćeni rad petkom

Prijavom na natječaj pristajete da se Vaši osobni podaci obrađuju u svrhu izbora kandidata za oglašeno radno mjesto te da se čuvaju u bazi sljedećih 12 mjeseci. Ukoliko s time niste suglasni, molimo da to posebno naglasite u vašoj prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).