Pošalji prijatelju

Specijalist za obračun plaća (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TP Prime d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 80 - Zagrebtower, 10000 Zagreb
  • Web: https://tpprime.hr/

Unutar grupe poduzeća koja pruža usluge revizije, računovodstva i obračuna plaća, poreznog i poslovnog savjetovanja, ured smo koji obavlja usluge računovodstva i obračuna plaća. Naš tim čine stručnjaci na području računovodstva i financija, uključujući stručnjake koji su stekli međunarodno priznatu kvalifikaciju Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Ako Vas privlači računovodstvo, rad u ugodnom i mladom, ali profesionalnom timu prijavite se na naš natječaj.

Opis posla

- priprema podataka potrebnih za obračun plaće
- točan i pravovremeni obračun plaća zaposlenika, plaća u naravi i ostalih dohodaka i naknada (ugovori o djelu, autorski ugovori, studentski ugovori), obračun putnih naloga
- obračun poreza i doprinosa, obračun bolovanja i refundacija
- priprema dokumentacije za zasnivanje i prestanak radnog odnosa (izrada ugovora o radu, otkazi ugovora o radu, pravovremene prijave i odjave radnika na HZMO i HZZO i sl.)
- održavanje i ažuriranje podataka radnika u kadrovskoj evidenciji
- izrada i slanje JOPPD obrasca
- redovita komunikacija i korespondencije sa državnim tijelima
- izrada redovitih mjesečnih izvješća za potrebe internog izvještavanja
- redovito praćenje zakonskih propisa i regulative iz područja obračuna plaća i radnog prava
- davanje inicijativa i prijedloga za poboljšanje i unapređivanje procesa rada

Uvjeti

- 5 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
- napredno poznavanje MS Office paketa
- napredno poznavanje i aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- praćenje relevantnih zakonskih propisa
- pismenost, organiziranost, samostalnost i točnost u izvršavanju radnih zadataka
- spremnost na kontinuirani razvoj i učenje

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- mogućnost zapošljavanja na puno i nepuno radno vrijeme
- 100% plaćene dane bolovanja od strane poslodavca
- rad u timu s odličnim međuljudskim odnosima
- bonusi za postignuća, božićni bonusi
- fleksibilnost po pitanju radnog vremena u slučaju privatnih obveza unutar radnog vremena
- organizacija radnog vremena za skraćeni rad petkom
- godišnji sistematski pregled
- nagrada za rođenje djeteta
- nagrađivanje godina lojalnosti
- kava, čaj, voće i grickalice i zajednički doručak petkom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).