Pošalji prijatelju

Stručni suradnik u službi kvalitete (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

KONČAR – Institut za elektrotehniku dinamično je poduzeće s dugogodišnjim iskustvom u područjima elektroenergetike, tračničkih vozila i željezničke infrastrukture, laboratorijskih i dijagnostičkih ispitivanja te certificiranja.

Naša Služba kvalitete traži novog suradnika koji će imati priliku biti dijelom tima koji vodi i koordinira integrirani sustav upravljanja u Institutu čime aktivno sudjeluje u svim aspektima poslovanja Instituta te surađuje s ostalim vanjskim zainteresiranim stranama.

Uspostavljeni sustav upravljanja stvara povjerenje kupaca i daje konkurentsku prednost. U Institutu su implementirani zahtjevi normi ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO/IEC 17020, ISO/IEC 17025 i ISO/IEC 17065.

Akreditacija prema porodici normi ISO/IEC 170XX, a posebno prema ISO/IEC 17025, jedan je od ključnih elemenata koji omogućuje daljnje pregovore ili ulazak na željeno tržište. Samo ispitni dio laboratorijske djelatnosti u svom području ima preko 700 akreditiranih metoda i pokriva široki opseg proizvoda, prvenstveno iz područja elektrotehnike, strojarstva i kemije. Time proizvođačima omogućujemo potvrđivanje sukladnosti temeljeno na ispitivanjima što je vrlo često uvjet za plasiranje proizvoda na tržište.

U Institutu se potiče dinamičnost, razmjena znanja te želja za učenjem i samostalnošću. Zanimljiv spoj različitih područja djelatnosti, ekspertnih znanja te raspoloživih alata uvelike pomaže razvoju brojnih vještina i stručnom napredovanju zaposlenika.

Nudimo vam radno okruženje koje će vam omogućiti da postignete svoj puni potencijal. Nastojimo privući najstručnije i najbolje ljude koji donose novu perspektivu što našim zaposlenicima omogućuje učenje jednih od drugih i unaprjeđenje njihovih vještina. Uz suradnju i timski rad, gradimo atmosferu povjerenja, potičemo mentoriranje, savjetovanje i razmjenu ideja.

Pored izazovnih poslova, naknade za rad, dodatnih pogodnosti (laptop, mobitel itd.) i fleksibilne radne prakse, našim zaposlenicima omogućen je i kontinuirani osobni i profesionalni razvoj kroz programe obrazovanja i osposobljavanja.

Opis posla

- održavanje postojećeg integriranog sustava upravljanja, prvenstveno sustava upravljanja u laboratoriju prema ISO/IEC 17025
- predlaganje i provedba poboljšanja sustava upravljanja
- predlaganje edukacija suradnika vezanih za sustav upravljanja i provedba internih edukacija
- komunikacija i suradnja s kolegama vezana za provedbu poboljšanja i provođenje promjena
- komunikacija i suradnja s vanjskim zainteresiranim stranama
- stjecanje stručnih znanja i elaboriranje znanja i rezultata rada na stručnim skupovima
- po potrebi drugi poslovi u okviru vlastitih kompetencija i mogućnosti

Uvjeti

- VSS elektrotehničkog, strojarskog, kemijskog ili srodnog smjera
- iskustvo u sustavima upravljanja kao što su ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO/IEC 17020, ISO/IEC 17025, ISO/IEC 17065
- prednost: rad u akreditiranom laboratoriju i iskustvo u sustavu uspostavljenom prema ISO/IEC 17025
- analitičko razmišljanje i sposobnost rješavanja problema
- poznavanje rada u MS Office alatima
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- timski rad i prilagodljivost izazovima

Ako ste otvoreni za nove izazove i znanja, a pronašli ste se u našem opisu, pošaljite nam svoju prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad u stabilnom i perspektivnom poduzeću
- motivirajuće poslovno okruženje
- prijateljska i podržavajuća radna atmosfera
- stimulativna i redovna primanja prema ostvarenim rezultatima
- plaćena dodatna edukacija i usavršavanje znanja i vještina
- božićnica, uskrsnica, regres
- iznadprosječan broj dana godišnjeg odmora
- dodatni dani plaćenog dopusta (npr. sklapanje braka, rođenje djeteta, selidba…)
- dodatne novčane nagrade (npr. rođenje djeteta, završetak doktorskog ili specijalističkog poslijediplomskog studija…)
- 24-satno osiguranje zaposlenika od posljedica nezgode
- redoviti sistematski zdravstveni pregledi
- mogućnost rekreacije u slobodno vrijeme - Multisport kartica
- naknada troškova prijevoza na posao i s posla
- službeni mobitel i laptop

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).