Pošalji prijatelju

Barista / konobar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CELMAT d.o.o. za elektrotehniku i završne radove u graditeljstvu

Opis posla

Traži se barista / konobar (m/ž).

Uvjeti

Poslodavac zapošljava komunikativne, motivirane i odgovorne zaposlenike koji imaju pozitivnu energiju, izraženu kreativnost te koji cijene timski rad uz ugodnu atmosferu.

Poslodavac traži člana tima koji ima iskustvo na navedenim poslovima barist-ica / konobar-ica, ali razmotrit ćemo i prijave osoba koje imaju određeno osnovno iskustvo u ugostiteljstvu, a veliku želju za učenjem i daljnjim dugoročnim razvojem u tom segmentu.

Uvjeti: odgovornost u pristupu prema poslu, profesionalnost, ljubaznost u ophođenju s kolegama i gostima te poznavanje engleskog jezika, a iskustvo u pripremi kave je veliki plus uz koje nudimo dodatnu edukaciju i daljnje usavršavanje na navedenom polju.

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Očekivan početak rada je u svibnju ili prema dogovoru u skladu sa mogućnostima kandidata.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).