Pošalji prijatelju

Gerontodomaćin / Gerontodomaćica

Zagreb

Rok prijave:

  • IDEMO DALJE

Opis posla

Temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekt „Kod kuće je najljepše“ SF.3.4.11.01.0274 odobrenog za financiranje u sklopu Poziva za dodjelu bespovratnih sredstava “Zaželi-prevencija institucionalizacije” SF.3.4.11.01 se sufinanciran sredstvima iz Europskog socijalnog fonda plus (ESF+), u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2021.-2027. Udruga Idemo dalje, objavljuje javni poziv za pružanje usluge pomoći i potpore starijim osobama i osobama s invaliditetom.

Gerontodomaćin / Gerontodomaćica za pružanje usluge pomoći i potpore starijim osobama i osobama s invaliditetom.

Mjesto rada: Zagreb.

Opis poslova: pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom.

Pružanje usluge i podrške uz nabavu i podjelu paketa potrepština, koja obavezno uključuje:
- organizacija prehrane (pomoć u pripremi obroka, pomoć u nabavi hrane, lijekova i sl.)
- obavljanje kućanskih poslova (pranje posuđa, pospremanje stambenog prostora, donošenje vode, ogrijeva, i sl., organiziranje pranja i glačanja rublja, nabava lijekova i drugih potrepština i dr.)
- održavanje osobne higijene (pomoć u oblačenju i svlačenju, u kupanju i obavljanju drugih higijenskih potreba i sl.)
- zadovoljavanje drugih svakodnevnih potreba korisnika
- posao podrazumijeva rad na teren

Uvjeti

Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete za prijam:
- punoljetnost
- hrvatsko državljanstvo
- minimalno osnovnoškolsko obrazovanje

Prijavi na javni poziv kandidati/kinje dužni su priložiti:
- zamolbu za posao vlastoručno potpisanu
- životopis vlastoručno potpisan i obvezan kontakt mobitela
- presliku osobne iskaznice
- presliku svjedodžbe ili drugog dokaza o završenom obrazovanju
- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/ kinje ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci)

Sve informacije o javnom pozivu mogu se dobiti putem maila udruga.idemodalje@gmail.com Ili mobitela na broj 091 582 1754,

Prijave sa svim obaveznim prilozima dostavljaju se zaključno sa 06.05.2024. godine

Poštom u zatvorenoj omotnici preporučeno na adresu: Udruga Idemo Dalje; Đakovačka 26, 10110 Zagreb (za natječaj Zaželi – prevencija institucionalizacije) Ili
skenirano putem linka za prijavu.

Sve dodatne informacije o natječaju za zapošljavanje žena mogu se dobiti putem maila udruga.idemodalje@gmail.com; ili na kontakt telefon: 091 58 21 754.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. O izbora kandidata/kinja koji ispunjavaju tražene uvjete, podnositelji/ce prijava bit će obaviješteni u zakonskom roku.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Udruga Idemo Dalje, Đakovačka 26, 10110 Zagreb

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- radni odnos na određeno vrijeme na 32 mjeseca, uz obvezni probni rad u trajanju od 3 mjeseca
- puno radno vrijeme
- minimalna plaća propisana Zakonom o minimalnoj plaći u (NN. BR.118/18.I120/21.) i Uredbom o visini minimalne plaće za 2024. godinu (NN.BR.125/23.)
- predviđeni početak rada: 01.07.2024.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).