Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • TP Prime d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 80 - Zagrebtower, 10000 Zagreb
  • Web: https://tpprime.hr/

Unutar grupe poduzeća koja pruža usluge revizije, računovodstva i obračuna plaća, poreznog i poslovnog savjetovanja, ured smo koji obavlja usluge računovodstva i obračuna plaća. Naš tim čine stručnjaci na području računovodstva i financija, uključujući stručnjake koji su stekli međunarodno priznatu kvalifikaciju Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). Ako Vas privlači računovodstvo, rad u ugodnom i mladom, ali profesionalnom timu prijavite se na naš natječaj.

Opis posla

- cjelokupno vođenje knjigovodstva za klijente i svakodnevna podrška poslovanju klijenata
- vođenje glavne knjige po mjestima troška (URA, IRA, blagajna, izvodi)
- priprema svih zakonskih izvještaja (PDV, PD, JOPPD, HNB, Carina i dr.)
- poslovno izvještavanje prema nalogu klijenta
- izrada završnog računa
- knjiženje i kontrola ispravnosti knjigovodstvenih isprava

Uvjeti

- VSS (ekonomija, poželjan smjer računovodstvo i revizija ili financije)
- minimalno 2 godine na istim ili sličnim poslovima
- napredno poznavanje MS Office paketa
- napredno poznavanje i aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
- praćenje računovodstvenih i poreznih propisa
- pismenost, organiziranost, samostalnost i točnost u izvršavanju radnih zadataka
- spremnost na kontinuirani razvoj i učenje

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
- 100% plaćene dane bolovanja od strane poslodavca
- rad u timu s odličnim međuljudskim odnosima
- bonusi za postignuća, božićni bonusi
- fleksibilnost po pitanju radnog vremena u slučaju privatnih obveza unutar radnog vremena
- organizacija radnog vremena za skraćeni rad petkom
- godišnji sistematski pregled
- nagrada za rođenje djeteta
- nagrađivanje godina lojalnosti
- kava, čaj, voće i grickalice i zajednički doručak petkom

Prijavom na natječaj pristajete da se Vaši osobni podaci obrađuju u svrhu izbora kandidata za oglašeno radno mjesto te da se čuvaju u bazi sljedećih 12 mjeseci. Ukoliko s time niste suglasni, molimo da to posebno naglasite u Vašoj prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).