Pošalji prijatelju

Rukovatelj radnim strojem u kamenolomu (m/ž)

Samobor i okolica

Rok prijave:

Samoborka d.d., kroz više od 118 godina postojanja, osnovana 1906. g., razvila se kao vodeći proizvođač građevinskih materijala u RH od kojih mnogi nose oznaku Izvorno hrvatsko u proizvodnji žbuka, fasada, mortova, ljepila, betonskih proizvoda kao i proizvoda za hidroizolaciju i sanaciju

Opis posla

- radovi na rukovanju, održavanju, podešavanju i upravljanju građevinskih strojeva (bager, utovarivač, damper...)
- iskop, deponiranje, pripremanje i planiranje materijala za utovar u vozila

Uvjeti

- radno iskustvo je prednost, ali nije uvjet
- vozačka dozvola: B kategorije, bager, utovarivač
- osnovno poznavanje rada na računalu

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno s probnim rokom
- topli obrok
- božićnica, uskrsnica, regres
- naknada za prijevoz
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).