Pošalji prijatelju

Monter (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Montaža klime i drugo.

Opis posla

Tvrtka Hlađenje sistemi d.o.o. traži montera (m/ž) – dva djelatnika za radove montaže na objektima unutar RH odnosno na terenu (izvan sjedišta tvrtke), gdje je osiguran adekvatan smještaj.

Opis posla:
- obavlja montažu strojarske opreme i instalacija na termotehničkim i procesnim sustavima, prema uputama voditelja montaže
- sudjeluje u pripremi robe za montažu, transport i unos
- obavlja samostalno montažu pojedinih elemenata i sklopova
- razumijevanje tehničkih crteža i planova
- rješavanje problema u procesu montaže
- dužan je osigurati sve mjere zaštite na radu
- odgovoran je za kvalitetno izvedene radove prema pravilima struke, te prema tehničkoj dokumentaciji
- obavlja i druge poslove po nalogu voditelja montaže
- timski rad na montaži i suradnja s kolegama
- komunikacija s nadređenima i klijentima

Uvjeti

- KV/SSS
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 3 godine
- rukovanje sa ručnim i ostalim alatima
- vozačka dozvola: B

Poželjno: zavarivač - korištene tehnologije zavarivanja: TIG, REL, plinsko

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 1 236 1266

Pismo:

Božidarevićeva 13, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na određeno s ciljem uspostavljanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost stalnog zaposlenja nakon isteka probnog roka
- rad se obavlja na objektima unutar RH na terenu izvan sjedišta tvrtke, gdje je osiguran adekvatan smještaj.

Informacije i prijave:
Ukoliko zadovoljavate tražene uvjete i spremni ste na nova iskustva, pošaljite svoju molbu i životopis putem linka za prijavu, poštom ili se prijavite putem navedenog broj telefona.

Rok za podnošenje prijava je 20 dana od dana objave.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).