Pošalji prijatelju

Fizioterapeut / maser (m/ž)

Biograd na Moru

Rok prijave:

  • VITA, masaža tijela, vl. Anita Dunat, Biograd na moru, Osječka 7 A

Opis posla

Pružanje usluga medicinske i relax masaže u objektu na plaži.

Uvjeti

Tražimo osobe s razvijenim komunikacijskim vještinama i odgovornosti prema radu.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Što nudimo

- zajednički smještaj
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
- sezonski rad od 06.06.2024. do 31.09.2024. (s mogućnošću rada samo 7. i 8. mj.)
- stimulativna primanja

Prilikom prijave potrebno je obavezno navesti Vaš kontakt broj.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 900 do 1700 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).