Pošalji prijatelju

Programer PLC i SCADA sustava (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Automatizacija u industriji i energetici: sustavi, oprema i usluge.

Zagrel Rittmeyer d.o.o. izvodi sve faze projekta automatizacije, od idejnog rješenja i projektiranja do programiranja, ispitivanja i puštanja sustava u rad, te održavanja. Izrazito je prisutan u sustavima vodoopskrbe i odvodnje.

Zagrel Rittmeyer d.o.o. je aktivan na tržištu u Hrvatskoj, djelomično i u inozemstvu.
Zagrel Rittmeyer d.o.o. član je Rittmeyer AG / Brugg Holding grupe, Švicarska.

Opis posla

- programiranje SCADA aplikacija i puštanje u rad
- programiranje i puštanje u rad PLC/HMI uređaja
- parametriranje pogona i instrumentacijske opreme
- parametriranje komunikacijskih uređaja (Radio/GSM/optika)
- izrada tehničke dokumentacije

Uvjeti

- tehničko obrazovanje iz područja elektrotehnike/automatizacije (VŠS - prvostupnik, VSS - magistar struke)
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje engleskog jezika
- dobra tehnička podloga iz područja tehnologija procesne informatike (PLC, SCADA)
- poznavanje jednog programskog jezika Python / JavaScripta je prednost
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je prednost
- samoinicijativnost i samostalnost u radu
- samoorganiziranost i sposobnost prioritizacije zadataka
- izražena želja za učenjem i usavršavanjem

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stimulativna primanja
- rad u stručnom i ambicioznom timu,
- rad s modernim tehnologijama automatizacije i kontinuirano inženjersko usavršavanje
- putovanja: rad na terenu u Hrvatskoj
- stalni radni odnos
- mjesečne stimulacije
- božićnica, uskršnica i regres
- dopunsko & dodatno zdravstveno osiguranje + godišnji sistematski pregled
- bonus za rođenje djeteta – 1000 EUR
- pokrivamo kompletne troškove vrtića
- pokrivamo troškove studija (studiranje uz rad, završne godine studija)
- pokrivamo troškove prehrane radnika u iznosu 100 EUR mjesečno
- plaćeni troškovi prijevoza i osiguran parking
- fleksibilno radno vrijeme. Razumijemo važnost ravnoteže između poslovnog i privatnog života
- besplatana kava u neograničenim količinama

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).