Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Čakovec, Ludbreg, Zaprešić, Rijeka, Pazin, Pula, Samobor, Bjelovar

Rok prijave:

  • Eurospin Hrvatska d.o.o.

Prodavač/ica

Opis posla

  • slaganje robe na policama
  • briga o rokovima, cjenovnom označavanju
  • pomoć kupcima
  • rad na blagajnoj

Nudimo ti

  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • sigurno radno mjesto
  • naknadu za topli obrok
  • plaćene troškovi prijevoza
  • dodatno plaćen prekovremeni rad te rad noću i nedjeljom
  • stručno uhodavanje i obuku za preuzimanje radnih zadataka
  • mogućnost napredovanja i dodatnih primanja ovisno o trudu i ambicijama
  • pozitivno i dinamično okruženje
  • po želji, mogućnost putovanja i priliku za rad u drugim gradovima Hrvatske uz osiguran smještaj
  • rad u smjenama

Tvoj profil

  • SSS
  • kolegijalnost i timski duh tvoje su vrline
  • poželjno prethodno radno iskustvo u trgovini
  • zanima te rad u dinamičnom okruženju

Kontakt

Ukoliko smo vas nadahnuli da se pridružite Eurospinu i budete među prvim zaposlenicima u našim trgovinama, pošaljite nam svoj životopis putem LINKA ZA PRIJAVU do 08.05.2024. Sve prijave bit će obrađene uz zajamčenu potpunu povjerljivost.

Bit će kontaktirani samo oni kandidati koji su ušli u uži krug.

Prijavom na oglas potvrđujem da sam pročitao/la, razumio/la i slažem se s uvjetima privatnosti i obrade podataka.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).