Pošalji prijatelju

Krovopokrivač (m/ž)

Dugo Selo

Rok prijave:

  • Marbor Tectum d.o.o.

Opis posla

- pripremni radovi
- saniranje krovišta
- izrada svih vrsta krovišta
- pokrivanje sa svim vrstama pokrova (šifer, crijep, šindra, lim…)

Radno mjesto: Dugo Selo i okolica.

Uvjeti

- radno iskustvo: nije potrebno

Što nudimo

- vrsta posla: stalni radni odnos, rad na neodređeno vrijeme
- početna plaća: 1000 EUR Neto
- rast plaće ovisno o iskustvu i zalaganju
- naknada za prijevoz: u cijelosti
- po potrebi osiguran smještaj
- mogućnost zapošljavanja stranih radnika

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1000 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).