Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb (Črnomerec), Samobor, Sveta Nedelja (Strmec, Rakitje, Bestovje)

Rok prijave:

  • Jober grupa d.o.o. - Pekarna Klasje
  • Adresa: Ilica 276, 10000 Zagreb

Tvrtka smo koja se pekarstvom bavimo više od 20 godina.

Opis posla

Zbog povećanog opsega posla tražimo više djelatnika (m/ž) za rad u prodaji pekarskih proizvoda na lokacijama Črnomerec, Strmec (Sv. Nedelja), Samobor i Bestovje.

Uvjeti

- komunikacija s ljudima

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 153 3173

Što nudimo

- smjena 8 sati dnevno
- 1 dan u tjednu je slobodan
- nedjeljom se radi u jednoj smjeni do 14:00 sati

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).