Pošalji prijatelju

Pomoćni gradevinski radnik (m/ž)

Njemačka

Rok prijave:

  • STEEL & CONCRETE GMBH

Opis posla

Steel & Concrete GmbH Kasselerstr. 52 34431 Marsberg - Westhelm traži Pomoćne gradevinske radnike (m/ž) za rad u Njemačkoj.

Uvjeti

- vozačka dozvola B kategorije
- poželjno znanje njemačkog jezika i iskustvo u arimiračkim poslovima, ali nije uvjet

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+49 171 777 8214

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- prijava u Njemačkoj
- stan osiguran
- 24 dana plaćeni godišnji odmor

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 2400 do 2700 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).