Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

A-MORE YACHTS d.o.o. je moderno brodogradilište jedrilica sa sjedištem u Zagrebu i proizvodnim pogonom u Dugopolju. Društvo samostalno proizvodi potrebne plastične, čelične i ostale metalne dijelove broda, kao i ručno lakirani brodski namještaj, radi čega je najkompletnije brodogradilište jedrilica u regiji i šire.

Opis posla

Samostalno obavljanje knjigovodstveno-računovodstvenih poslova:
- knjiženje dokumenata
- putni nalozi
- usklađivanje dobavljača i kupaca
- robno-materijalno knjigovodstvo
- obračun tečajnih razlika
- izrada završnog računa
- izvještaji i analiza poslovanja
- računovodstveni poslovi vezani uz transakcije s inozemnim i tuzemnim kupcima i dobavljačima u skladu sa zakonom i računovodstvenim politikama
- aktivna suradnja s poslovnim partnerima, poreznom upravom, revizorima, bankom i ostalim relevantnim institucijama
- praćenje i implementiranje stručnih i zakonskih promjena iz djelokruga rada i odgovornosti

Uvjeti

- prednost je poznavanje rada u Pantheon informacijskom sustavu
- snalažljivost u obavljanju zadataka
- poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Pantheon

Što nudimo

- ugovor na neodređeno, probni rok 3 mjeseca
- stimulativna primanja
- profesionalne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).