Inženjer elektrotehnike / specijalist za sustave automatske regulacije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

TERMO SERVIS d.o.o. u svom timu ima zaposlene inženjere i tehničare strojarske i elektro struke specijalizirane za rashladna postrojenja i HVAC sustave sa dugogodišnjim iskustvom za rješavanje i realizaciju najzahtjevnijih zadataka iz područja hlađenja, grijanja, ventilacije, klimatizacije i automatske regulacije za navedene sustave.

Djelatnosti:
- izvedba HVAC sustava i rashladnih postrojenja
- prodaja i distribucija HVAC proizvoda
- tehnička podrška projektnim uredima
- tehnička podrška instalaterskim tvrtkama
- servis, održavanje i rezervni dijelovi za HVAC sustave i rashladna postrojenja

Automatska regulacija i Centralno Nadzorni Upravljački Sustav za sustave grijanja, ventilacije i klimatizacije - HVAC
- izvedba sustava automatske regulacije za HVAC sustave i rashladna postrojenja
- izrada elektro upravljačkih ormara
- prodaja i distribucija proizvoda za automatsku regulaciju
- servis, održavanje i rezervni dijelovi za sustave automatske regulacije HVAC sustava i rashladnih postrojenja

Opis posla

Rad na sustavima automatske regulacije i centralno nadzorno upravljačkim sustavima za rashladna postrojenja, sustave hlađenja, grijanja, ventilacije i klimatizacije (industrija i zgradarstvo) – HVAC sustavi, kako slijedi:
- samostalno vođenje projekata
- razrada tehničke dokumentacije za sustave automatske regulacije u zgradarstvu i industriji
- funkcionalno ispitivanje elektroupravljačkih ormara EMP/DDC
- izrada aplikacija za upravljanje sustavima automatske regulacije u zgradarstvu i industriji (proizvodni program PLC SIEMENS)
- inženjering na nivou opreme u polju
- inženjering na nivou Direct digital controlera (DDC) - izrada upravljačkog programa
- inženjering na nivou centralno nadzorno upravljačkog sustava (CNUS) - izrada grafičkog sučelja
- puštanje u rad sustava automatske regulacije i CNUS-a
- funkcionalno ispitivanje sustava automatske regulacije i CNUS-a
- obuka korisnika te primopredaja krajnjem korisniku
- izrada tehničke dokumentacije izvedenog stanja za sustave automatske regulacije i elektromotornih pogona i CNUS-a

Uvjeti

- obrazovanje iz područja elektrotehnike, smjer automatika
- položen stručni ispit i ovlaštenje - članstvo u komori (nije uvjet)
- dobro znanje rada u programu E-PLAN
- dobro znanje rada na aplikacijama iz proizvodnog programa SIEMENS, DDC u zgradarstvu i PLC u industriji
- sposobnost za timski rad i komunikativnost
- sklonost stalnom učenju i usavršavanju

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist (Elektrotehnika - smjer automatika)

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD, Eplan

Što nudimo

- dodatna edukacija
- stimulativna primanja prema ostvarenim rezultatima
- 24 satno osiguranje zaposlenika od posljedica nezgode
- dodatno dobrovoljno zdravstveno osiguranje s jednogodišnjim sistematskim pregledom
- naknada za prijevoz za dolazak na posao i odlazak s posla
- naknada za prehranu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).