Pošalji prijatelju

Voditelj računovodstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

A-MORE YACHTS d.o.o. je moderno brodogradilište jedrilica sa sjedištem u Zagrebu i proizvodnim pogonom u Dugopolju. Društvo samostalno proizvodi potrebne plastične, čelične i ostale metalne dijelove broda, kao i ručno lakirani brodski namještaj, radi čega je najkompletnije brodogradilište jedrilica u regiji i šire.

Opis posla

- samostalno obavljanje i organiziranje svih računovodstveno-knjigovodstvenih poslova i upravljanje odjelom računovodstva
- knjiženje svih poslovnih događaja, ulaznih i izlaznih računa, kompenzacija, izvoda, putnih naloga, temeljnica itd.
- robno-materijalno knjigovodstvo
- obračun PDV-a
- praćenje i primjena zakona i propisa iz područja računovodstva i financija, usklađivanje internih računovodstvenih procesa sa zakonskom regulativom
- sastavljanje godišnjih financijskih izvještaja, te periodičnih i ad hoc izvještaja i analiza za potrebe Uprave
- kontrola i nadzor rada unutar odjela računovodstva
- analiza i kontrola glavne knjige i svih pomoćnih evidencija
- briga o pravovremenoj dostavi i ispravnosti svih obrazaca koji se dostavljaju PU
- nadzor odlaganja i čuvanja knjigovodstvene dokumentacije i poslovnih knjiga
- aktivna suradnja s poslovnim partnerima, poreznom upravom, revizorima, bankom i ostalim relevantnim institucijama
- ostali poslovi po nalogu direktora ili Uprave

Uvjeti

- poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
- rad u Pantheon informacijskom sustavu - poželjno, nije uvjet
- proaktivnost i snalažljivost, samostalnost u obavljanju zadataka

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
- stimulativna primanja
- profesionalne edukacije

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).