Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik (m/ž)

Zagreb, Zadar, Rijeka, Split

Rok prijave:

  • PRAHIR d.o.o.
  • Adresa: Zagrebačka 57, 10410 Velika Gorica

PRAHIR zlatarnica proizvodi ručno izrađeno vjenčano i zaručničko prstenje još od 1996. godine. Trenutno imamo 80 zaposlenih. Velik dio naše proizvodnje usmjeren je na izvoz. Imamo 2 poslovnice u Velikoj Gorici, 10 poslovnica u Zagrebu, 2 u Rijeci, 1 u Splitu i 1 u Zadru. Naši su modeli jedinstvenog i suvremenog oblikovanja.

Opis posla

Tražimo prodajnog savjetnika (m/ž) za rad u Zagrebu, Rijeci, Splitu i Zadru u trgovini nakitom - poslovi prodaje i otkupa plemenitog metala.

Uvjeti

- fleksibilna i motivirana osoba
- organizirana, pedantna i odgovorna osoba
- komunikativna osoba koja voli rad s kupcima te spremnost na sugestije i pomaganje kupcu prilikom odabira nakita
- znanje minimalno jednog stranog jezika
- poznavanje rada na računalu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- nakon zadovoljenog probnog roka zaposlenje na neodređeno
- stimulativne prihode povezane s ostvarenim rezultatima
- priliku za razvoj i napredovanje
- naknada za prijevoz i topli obrok
- rad u ugodnom, kreativnom i modernom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).