Pošalji prijatelju

Plinoinstalater (m/ž)

Sveti Križ Začretje

Rok prijave:

  • MACEL PLIN društvo s ograničenom odgovornošću za održavanje i ugradnju plinskih instalacija
  • Adresa: Samoborska 15, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.macel-plin.hr

Macel plin d.o.o. je firma sa dugogodišnjim iskustvom u isporuci, montaži i servisiranju plinske redukcijske opreme za distributere plinskog sustava i industrijske korisnike kao i projektant, isporučilac, montažer i serviser prvih punionica stlačenog prirodnog plina (za punjenje vozila) instaliranih u Hrvatskoj.

Opis posla

- održavanje i montaža plinske redukcijske opreme
- procesno spajanje i podešavanje redukcijskih linija
- baždarenje sigurnosnih ventila
- puštanje u pogon linija /redukcijskih stanica te ispitivanje opreme
- izmjena filter uložaka
- rekonstrukcije plinsko redukcijskih stanica

Tražimo 3 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- razina obrazovanja: srednja škola ili strukovno obrazovanje
- poznavanje engleskog poželjno
- zanimanja koja dolaze u obzir: strojarski tehničar, mehatroničar, bravar ili slično tehničko zanimanje
- radno iskustvo: poželjno ali nije uvjet
- vozačka dozvola B kategorije
- komunikativnost, odgovornost i sklonost timskom radu
- spremnost na putovanja i rad na terenu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno
- redovita primanja
- timski rad u stimulativnoj i stabilnoj radnoj sredini
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja i usavršavanja
- službeni mobitel

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).