Pošalji prijatelju

Električar instumentalac (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MACEL PLIN društvo s ograničenom odgovornošću za održavanje i ugradnju plinskih instalacija
  • Adresa: Samoborska 15, 10090 Zagreb
  • Web: http://www.macel-plin.hr

Opis posla

- održavanje i montaža elektro opreme
- povremeni rad na terenu

Uvjeti

- radno iskustvo nije uvjet
- poželjno zanimanje za elektrotehniku i softvere

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos
- redovita primanja
- ugodna radna atmosfera

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).