Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhar (m/ž)

Sukošan

Rok prijave:

Obrt smo koji se bavi pružanjem usluge smještaja i prehrane i poslujemo uspješno već dugi niz godina.

U sklopu objekta imamo restoran koji je otvoren cijelu godinu kako za hotelske, tako i za vanjske goste te nudimo širok izbor ponude jela.

Opis posla

- rad u kuhinji na pripremi salate i ostalog povrća
- rad uz kuhara na pripremi a la carte jela

Uvjeti

- iskustvo je poželjno
- sklonost timskom radu
- komunikativnost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 98 272 006

Što nudimo

- puno radno vrijeme, smjensko 8 sati
- plaćeni putni troškovi

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).