Pošalji prijatelju

Knjigovođa / Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Knjigovodstveni servis OMNIA tvrtka koja svojim klijentima pruža usluge u području financija i računovodstva. Uspješnost poslovanja mjerimo brojnim zadovoljnim klijentima i sve većim brojem novih klijenata. Naša specijalizacija su uslužne djelatnosti.

Opis posla

- samostalno vođenje računovodstva za više klijenata
- poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
- zaprimanje, kontrola i arhiviranje dokumentacije za knjigovodstvo
- knjiženje i evidentiranje svih poslovnih događaja, ulaznih i izlaznih računa, izvoda, putnih naloga, temeljnica, odluka i sl.
- obračun PDV-a, PDV-S i ZP
- usklađivanje analitičkih kartica kupaca i dobavljača
- praćenje važećih propisa iz područja financija i računovodstva te njihova primjena
- pomoć pri izradi prijave poreza na dobit i završnog računa
- korištenje portala e-porezna
- rad u računovodstvenom programu e-racuni.com
- komunikacija s klijentima i nadležnim institucijama
- ostali administrativni poslova po potrebi poslodavca

Uvjeti

- minimalno 1 godina radnog iskustva u računovodstvu
- poželjno obrazovanje ekonomskog usmjerenja (računovodstvo i financije)
- timski rad, otvorena komunikacija i aktivnost u primjenjivanju i prijenosu znanja
- napredno poznavanje MS Office paketa (Word, Excel) i korištenje Interneta
- sposobnost logičko-analitičkog razmišljanja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

- radno vrijeme od ponedjeljka do petka
- rad u dinamičnom timu s mogućnošću daljnjeg usavršavanja i edukacije
- isplata uskrsnice, božićnice
- rad u uredu smještenom u širem centru Zagreba, u blizini glavnih prometnih čvorišta

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1100 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).