Pošalji prijatelju

Radnik u GXO skladištu (m/ž)

Venlo, Tilburg, Heerlen (Nizozemska)

Rok prijave:

Zaposlenik u GXO skladištu

GXO je vodeći svjetski pružatelj usluga transporta i logistike! S nama ćete raditi u dinamičnom okruženju, koristeći najnovije tehnologije i procese za učinkovito upravljanje lancima opskrbe poznatih brandova.

Različite lokacije rada za izbor - Venlo, Tilburg, Heerlen.

Opis posla:

Vaše dužnosti uključivat će biranje, pakiranje, slanje i rukovanje povratima.
Lako je raditi s ugodnim proizvodima kao što su odjeća, obuća i modni dodaci. Ne zahtijevamo iskustvo - pružamo sveobuhvatnu obuku i podršku!

Uvjeti zaposlenja:

  • Atraktivna satnica: 13.32 EUR +8.33% dodatak za praznike = 14.43 EUR
  • Privremeni ugovor o radu s nizozemskim uvjetima
  • Osiguranje i pristup zdravstvenoj zaštiti
  • Rad u različitim smjenama, uglavnom od ponedjeljka do petka (moguće i subotom - ovisno o potražnji i lokaciji)
  • Smještaj na povoljnim lokacijama
  • Mogućnost korištenja organiziranog prijevoza do posla (biciklom ili autom) ili naknada dijela troškova ukoliko putujete vlastitim automobilom

Ostale pogodnosti:

  • Besplatno voće, kava, čaj i pristup kantini i automatima za grickalice
  • Mogućnosti za razvoj karijere i napredovanje za učinkovite zaposlenike
  • Podržavajuće i međunarodno radno okruženje
  • Minimalne formalnosti (mogućnost elektroničkog potpisivanja ugovora)
  • Telefonska služba za pomoć radi 24 sata dnevno, 7 dana u tjednu
  • Pristup tečajevima jezika, online treninzima i drugim projektima za naše zaposlenike

Zahtjevi:

Komunikacijsko znanje engleskog jezika!

Zainteresirani? Prijavite se sada i pridružite se GXO timu, gdje svaki dan donosi nove izazove i mogućnosti za razvoj! Pokrenite svoju karijeru u dinamičnoj i međunarodnoj logističkoj kompaniji.

Mobitel:
+385 91 612 8454 ili +385 91 619 4132

Također smo i na društvenim mrežama. Iskoristite priliku da nas kontaktirate putem Facebooka ili Whatsappa!

OTTO Work Force privacy statement

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).