Pošalji prijatelju

Stručnjak zaštite na radu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo tvrtka koja se bavi se validacijom čistih prostora, validacijom laboratorijske opreme, ispitivanjem i balansiranjem ventilacijskih sustava, temperaturnim mapiranjem, umjeravanjem električnih veličina, temperature, vlage, klimatskih komora, tlak, pH i konduktivnosti te ispitivanjem elektroinstalacija i zaštitom na radu. Akreditirani smo prema normi EN ISO/IEC 17025:2017. Pripremamo i dokumentaciju vezanu uz GMP/GDP.

Opis posla

Tražimo stručnjaka zaštite (m/ž) na radu. Osobu koja će biti zadužena za vođenje zaštite na radu kako u našoj tvrtki, tako i za korisnike s ugovorom iz ZNR-a.

Tvoji zadatci će biti:
- vođenje zaštite na radu unutar tvrtke
- vođenje zaštite na radu za korisnike
- izrada procjene rizika
- nadzor kod korisnika dva puta godišnje
- osposobljavanje novih djelatnika za rad na siguran način
- osposobljavanje novih djelatnika za zaštitu od požara
- ispitivanje fizikalnih čimbenika radne okoline, rasvjete i buke
- validacija čistih prostora

Mjesto rada: Zagreb, uz povremeni kraći terenski rad koji može uključivati cijelu Hrvatsku.

Uvjeti

- VSS tehničke struke - magistar struke/diplomirani inženjer kemije ili inženjer zaštite na radu, s položenim ispitom stručnjaka zaštite na radu (opći i stručni dio), uvjet (ne tražimo strojarskog inženjera niti elektro inženjera)
- rad u Microsoft Office programima
- prilagodljivost, odgovornost i savjesnost u radu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad sa specijaliziranom stručnom opremom, rad sa etalonima, edukacija iz područja rada GDP-a, GMP-a te umjeravanja te ISO 17025 dokumentacijom
- terenski rad uključuje dnevnice i plaćene prekovremene sate

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).