Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Adria grupa d.o.o.

ADRIA GRUPA je jedno od vodećih Facility management poduzeća u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo oko 1400 radnika različitih profila. Misija grupe je mi postojimo kako bi se naši klijenti posvetili svojem poslovanju.

Opis posla

- samostalni rad na poslovima pripreme hrane
- kontrola kvalitete pripremljene hrane, poznavanje svih faza rada u kuhinji
- osiguravanje visoke razine usluge povećanjem kvalitete pripreme i prezentacije jela
- poznavanje HACCP sustava
- održavanje higijenskih standarda i standarda kvalitete
- radno vrijeme ponedjeljak-petka, prva smjena

Uvjeti

- KV - kuhar
- minimalno 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje novih trendova u kulinarstvu te različitih vrsta kuhinje
- odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
- želja za radom u timu
- poznavanje rada na računalu
- poželjno poznavanje stranog jezika

Stručna sprema:

Kvalificirani

Potrebne godine iskustva:

3

Što nudimo

- rad na neodređeno uz probni rad
- početak rada: odmah

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).