Pošalji prijatelju

Radnik u kuhinji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Adria grupa d.o.o.

ADRIA GRUPA je jedno od vodećih Facility management poduzeća u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo oko 1400 radnika različitih profila. Misija grupe je mi postojimo kako bi se naši klijenti posvetili svojem poslovanju.

Opis posla

- pomoćni poslovi u kuhinji
- pranje kuhinjskog posuđa
- čišćenje i priprema povrća
- briga o urednosti i čistoći blagovaone i kuhinje
- posluživanje hrane i pića po potrebi

Mjesto obavljanja posla: restorani zatvorenog tipa, Zagreb.

Uvjeti

- 1 godina radnog iskustva
- iskustvo rada u ugostiteljstvu, komunikativnost, urednost

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

- rad na neodređeno uz probni rad
- radno vrijeme od ponedjeljka do petka, prva smjena
- početak rada: odmah

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).