Pošalji prijatelju

Projektant – telecom / brodska elektronika (m/ž)

Rijeka, Split, Pula

Rok prijave:

KONGSBERG je vodeća svjetska tehnološka korporacija koja broji više od 12.000 zaposlenih i posluje u 40 država svijeta te nudi rješenja s iznimnim performansama u izazovnim uvjetima od morskih dubina do svemirskih prostranstava te digitalnih tehnologija. Grupa je ispunila zahtjevne potrebe kupaca i prilagodila se promjenjivim tržišnim uvjetima kroz svoju ponosnu 200 godina staru povijest.

Unutar grupacije KONGSBERG, Navis Consult d.o.o. ističe se kao europski centar za inženjerske usluge dok na svjetskom brodograđevnom tržištu nastupa i samostalno te posluje sa velikim brojem brodogradilišta u cijelom svijetu. Kao visoko integrirana članica grupacije kontinuirano pratimo razvoj naših zaposlenika po najvišim svjetskim standardima. Našim zaposlenicima omogućujemo redovno osposobljavanje i različite programe obrazovanja i usavršavanja, čime potičemo kako osobni, tako i poslovni razvoj i napredak.

Navis uspješni tim, koji broji oko 170 zaposlenih u uredima u Rijeci, Puli i Splitu, potiče kreativnost i inovacije, izuzetno je kompetitivan i izričiti mu je cilj aktivno sudjelovati u razvoju pomorskih tehnologija sutrašnjice. Sve navedeno je moguće jer živimo vrijednosti naše tvrtke kroz predanost i dosljednost u radu te međusobnu suradnju, a nagrade i priznanja za poslovne rezultate potvrđuju da smo na dobrom putu – i to već punih 27 godina!

U sklopu stalnog rasta i uspješnog poslovanja, KONGSBERG nudi priliku za zaposlenje visoko motiviranim iskusnim kandidatima za radno mjesto:

PROJEKTANT – TELECOM / BRODSKA ELEKTRONIKA (M/Ž)

Mjesto rada: Rijeka, Split, Pula

Opis posla:

  • Priprema kompletne tehničke/projektne dokumentacije (u skladu sa kvalitetom definiranom u sustavu upravljanja kvalitetom te u skladu sa važećim pravilima, standardima, propisima klasifikacijskih društava, kao i prema navedenim specifikacijama i/ili procedurama)
  • Samostalnost u izvršavanju radnih zadataka
  • Dostava izvještaja o statusu zadataka, odnosno mogućih problema kod izvođenja zadataka
  • Podrška na terenu tijekom ispitivanja i puštanju u pogon, prema potrebama projekta
  • Ostale aktivnosti prema potrebama posla

Kvalifikacije i iskustvo:

  • VŠS/VSS elektrotehničkog smjera/brodska elektronika (prednost radiokomunikacijskim, telecom i računalnim područjima)
  • Napredne vještine korištenja AutoCAD-a
  • Vještine korištenja MS Office-a
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (razina B1)
  • Radno iskustvo na spomenutim poslovima minimalno 3 godine

Dodatne kvalifikacije i uže specijalnosti kao prednost:

  • Poznavanje rada IT opreme (LAN), Intercom, CCTV, Javni razglas, UHF/VHF, GMDSS, TV i sličnih sustava u brodskoj komunikaciji.
  • Poznavanje računalne i mrežne tehnologije (CISCO i sl)
  • Poznavanje rada brodske radio komunikacijske opreme
  • Iskustvo fizičkog rada i kontakta sa opremom (servis, instalacije, konfiguracije opreme i puštanje u pogon) te korištenje alata je prednost

Možete ponuditi slijedeće:

  • Sposobnost rada u timu u globalnom okruženju
  • Usmjerenost na ostvarenje rezultata i planiranih ciljeva
  • Fleksibilnost i proaktivnost pri izvršavanju zadataka
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Pridržavanje pravila i procedura tvrtke te predanost u poslu
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)

Što vam možemo ponuditi:

  • Međunarodno radno okruženje i multidisciplinarna timska suradnja
  • Profesionalni razvoj i prilike za karijeru
  • Nudimo najviši standard i uvjete rada
  • Nudimo konkurentne plaće i pakete pogodnosti
  • Nudimo financijsku potporu i plaćeni dopust u slučaju potrebe, putno osiguranje, privatno dodatno zdravstveno osiguranje, team buildinge itd.

Protechting people and planet!

Poštovani, vaš životopis na engleskom jeziku molimo pošaljite putem linka prijava.

Povratne informacije biti će poslane svima. Kandidati koji ispune zahtjeve biti će izravno kontaktirati i pozvani na razgovor za posao.

Povratne informacije biti će poslane svima. Kandidati koji ispune zahtjeve biti će izravno kontaktirati i pozvani na razgovor za posao Predajom životopisa suglasni ste da se vaši podaci koriste u svrhu zapošljavanja u našoj tvrtki. Dobivene podatke ćemo koristiti u skladu s Općom uredbom EU o zaštiti podataka 2016/679 ("GDPR"). Primljene informacije čuvamo dvanaest (12) mjeseci u svrhu mogućeg budućeg zaposlenja. Nakon isteka navedenog roka, podaci će se izbrisati ili fizički uništiti, osim ako izričito ne zatražite da se podaci izbrišu ili unište odmah nakon završetka postupka odabira.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).