Pošalji prijatelju

Kuhar (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • Zap Kitchen & Bar - Pongrac d.o.o.

Opis posla

Što vi trebate raditi?
- obrada namirnica i pripremanje, dekoriranje i prezentiranje jela za goste
- kontroliranje ispravnosti namirnica i kvalitete jela
- briga o procedurama i standardima, čistoći i normativima
- održavanje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja i pridržavanje svih sanitarnih propisa, standardnih operativnih procedura i zaštite na radu

Uvjeti

Koji su uvjeti za zaposlenje?
- visoka razina odgovornosti
- iskustvo rada u kuhinji
- točnost, urednost, okretnost
- poznavanje procesa pripreme hrane
- urednost i pedantnost
- orijentiranost na timski rad
- održavanje HACCP standarda

Što nudimo

A što vam mi nudimo?
- konkurentnu osnovnu plaću ovisno o iskustvu i znanju
- 40h radni tjedan
- popuste za zaposlenike
- dodatak za prijevoz
- dodatak za topli obrok
- bonuse
- plaćeni prekovremeni sati
- stalne edukacije
- izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
- našu radnu odjeću
- ugovor na određeno/neodređeno vrijeme, stalni radni odnos
- ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika

Povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će isključivo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).