Pošalji prijatelju

Soboslikar i ličilac (m/ž)

Slavonski Brod

Rok prijave:

  • SOBOSLIKARSKI OBRT VUGREK, vlasnik Božidar Vugrek

Opis posla

Pripremanje zidova za bojanje struganjem, čišćenjem i izravnavanjem, bojanje unutarnjih i vanjskih zidova i ostali soboslikarski poslovi.

Povremeno se radi na terenu u Republici Hrvatskoj uz osiguran smještaj i prijevoz.

Uvjeti

Radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet.

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

Mogućnost stalnog zaposlenja.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).