Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Zagreb (Ravnice), Pazin, Zadar

Rok prijave:

NKD moda d.o.o. jedna od najvećih tekstilnih maloprodajnih kompanija u Njemačkoj, Austriji, Italiji, Češkoj, Poljskoj, Sloveniji i u Hrvatskoj!
Sjedište grupacije poduzeća NKD u njemačkom je gradu Bindlach nedaleko od Bayreutha. Iz najmodernijeg centralnog skladišta u Bindlachu roba se distribuira u pojedine prodavaonice.

Koncern poduzeća NKD broji 2000 prodavaonica u Hrvatskoj, Sloveniji, Poljskoj, Češkoj, Njemačkoj, Austriji i Italiji. NKD s više od 9.000 zaposlenih spada među veća poduzeća na području maloprodaje tekstila.
Od 2007. godine NKD u Njemačkoj, Austriji i Italiji na nkd.com nudi i internetsku prodaju.

Naš je slogan ''Svaki dan dobar osjećaj'' te nudimo proizvode s povoljnim odnosom cijene i kvalitete: modna, funkcionalna i prije svega kvalitetna odjeća za cijelu obitelj, modni dodaci za svaku priliku, dekorativni proizvodi za dom, donje rublje, kućni tekstil (stolnjaci, posteljina, ručnici), pomagala za domaćinstvo, proizvodi pogodni kao poklon i električni uređaji.

Pridružite nam se!

Opis posla

Tražimo prodavače / prodavačice:
- na puno radno vrijeme za Zagreb - Ravnice
- na nepuno radno vrijeme za Pazin
- na puno i nepuno radno vrijeme za Zadar

Opis posla:
- komunikacija s kupcima
- aktivna prodaja
- rad na blagajni
- označavanje i slaganje robe
- pripremni poslovi za sniženja i akcije
- održavanje urednosti u prodavaonici
- ostali trgovački poslovi

Uvjeti

Potrebno iskustvo i kvalifikacije:
- završeno srednjoškolsko obrazovanje: SSS, poželjno trgovačkog smjera
- radno iskustvo: najmanje 1 godina na sličnim poslovima
- samostalnost u radu i prilagodljivost u timskom radu

Od Vas očekujemo:
- sposobnost usmenog komuniciranja, kako s kupcima tako i s ostalim članovima tima
- odgovornost, fleksibilnost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

Nudimo radni odnos na puno i nepuno radno vrijeme unutar uobičajenog radnog vremena u prodavaonici te ugodno radno okruženje i posvećeni tim.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).