Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • INDOR d.o.o. izrada predmeta od plastičnih masa i trgovina
  • Adresa: Oreškovićeva 8j, 10010 Zagreb
  • Web: http://www.indor.hr/

Tvrtka Indor d.o.o. osnovana je 1990. godine te se bavi distribucijom kozmetičkih i kućanskih proizvoda.

Kroz više od 30 godina rada, kontinuirano smo rasli, stekli smo široku bazu višegodišnjih partnera te smo prisutni u svim vodećim trgovačkim lancima.

Opis posla

- unos, knjiženje i kontrola ulaznih i izlaznih računa
- usklađivanje i kontrola salda konti kupaca i dobavljača
- obračun PDV-a
- obračun plaća
- samostalno obavljanje robno-materijalnog knjigovodstva
- izrada i predaja završnog računa, poreznih obračuna te drugih izvještaja po potrebi
- praćenje i primjena računovodstvenih i aktualnih propisa i zakonskih promjena
- samostalno obavljanje svih ostalih računovodstveno-knjigovodstvenih poslova

Datum početka rada: 13.05.2024.

Uvjeti

- analitičnost
- preciznost
- samostalnost
- organiziranost

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3-5

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Excel, Outlook

Što nudimo

- naknada za prehranu
- naknada za putne troškove

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).