Pošalji prijatelju

Pomoćni dostavljač (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

  • LuxIva, obrt za usluge, vl. Ivan Lukinec, Sveta Nedelja, Ulica Ivana Sopića 11

Opis posla

- pomoć pri utovaru i istovaru robe na području Zagreba i okolice
- priprema i utovar robe po utovarnom listu za dostavu
- kontakt s kupcima

Uvjeti

- pouzdanost
- odgovornost
- sklonost timskom radu
- samostalnost
- otvorenost u komunikaciji
- snalažljivost
- vozačka dozvola B kategorije (poželjno, ali nije uvjet)

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 377 6777

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad na neodređeno s probnim rokom
- rad od ponedjeljka do petka u jednoj smjeni, rad subotom po dogovoru
- neradne blagdane i praznike
- ugodnu radnu klimu
- stimulativna i sigurna primanja koja se sastoje od osnovne plaće, eventualnog dodatka na razini svakog mjeseca koje ovise o rezultatu firme i postizanju zadanih ciljeva koji se prate

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).