Pošalji prijatelju

Novinar - rad od kuće (m/ž)

rad od kuće

Rok prijave:

Medijska kompanija i dokumentarno-filmska produkcija, sastavnica financijsko-investicijskog holdinga Fine'sa u Varaždinu.

Najčitaniji portal u Varaždinskoj županiji i na sjeveru Hrvatske s više od 66.000 pratitelja na društvenim mrežama.

Opis posla

- priprema i objava novinarskih članaka na temelju priopćenja za medije, društvenih mreža, analiza podatka i svih drugih izvora informacija
- jednostavnije obrađivanje fotografija
- osmišljavanje i kreacija sponzoriranog sadržaja

Uvjeti

- kandidate molimo uz prijavu priložiti CV, dva primjera vlastitih tekstova prema izboru i motivacijsko pismo

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno

Rad od kuće:

U potpunosti

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).